fbpx

Archive

Minecraft Keşif Güncellemesi Bedava

Minecraft hazine avcılarına müjde! Keşif güncellemesi yayımlandı! Hatalarından arındırılan güncelleme sizlere sunuluyor!

Minecraft Bedava Güncelleme : Keşif (Exploration)

Minecraft maceralarınızda yardımcı olabilecek yenilikler geliyor oyuna bu güncelleme ile. Minecraft oyununa sahip olanların tamamen bedava oynayabileceği bu güncelleme ile maceralarınıza yenilikler katın! Efsanevi eşyalarınızı taşıması için artık lamalar var. Bu lama’lara sandık bağlayabiliyor ve yanımızda gezdirebiliyoruz. Maceralarımız sırasında bulduğumuz şeyleri yanımızda taşıma konusunda problem de yaşamıyoruz böylece. Ayrıca lamalar bizi koruyabiliyor. Yaklaşan düşmanlara tükürerek onları öldürebiliyorlar bile! Ne kadar iğrenç de olsa işe yarayacağı kesin!

minecraft-bedava-guncelleme-kesift-exploration-lama

Haritada yeni bölgeler de var artık. İçinde köylerdeki köylülerin kötü kuzenlerinin yaşadığı Orman Köşkleri ve dikenli koruyucular tarafından etrafı sarılı Okyanus Anıtları. Bu iki alanın da fethi zor ama ödülleri tatmin edici. Köylülerin kötü kuzenleri sizlere yerden kazıklar çıkarmak veya kendilerine küçük çirkin yardımcılar çıkarmak gibi büyüler kullanabilir veya baltalarını kafanıza vurmak için üstünüze koşabilir. Bu durumlara hazırlıklı gitmenizi öneriyoruz. Eğer bu arkadaşları başarıyla alt edebilirseniz çok özel bir ödül sizleri bekliyor; Ölümsüzlük Totemi. Bu totem sizi ölümden kurtarabilen tek eşya! Ama unutmayın; ölmeden önce bu eşyayı elinizde tutuyor olmanız gerekiyor! Yani kazanamayacağınızı anladığınız bir savaştan kaçarken ya da muzip bir arkadaşınız sizi uçurumdan aşağı ittiği zaman bu eşyayla bakışmanız gerekiyor.

Peki bu yerleri ve daha pek çoğunu nasıl bulacaksınız? Yeni gelen köylü ile! Haritacı olan bu köylü size pusula ve zümrüt karşılığında hazine gösteren bir harita veriyor. Bu haritayı takip ederek zenginliğe giden yolda zorluklara göğüs gerip adınızı tüm dünyaya duyurabilirsiniz!

Oyuna gelen yeniliklerden biri de Shulker Kutusu. Bu kutu normal kutulardan farklı olarak kırıldığında içindekileri fırlatmıyor, içinde tutmaya devam ediyor. Yerden alıp envanterinizde eşyalarla birlikte taşıyabiliyorsunuz. Bir nevi sırt çantası olarak düşünebilirsiniz. Dispanserler bu kutuyu yere koyuyor ve pistonlar kırıyor. Hunilerin üstüne koyulursa huniler içini boşaltıyor, eğer üzerine eşya olarak bırakırsanız huniler eşya olarak kutuyu alıyor ve ucu nerdeyse oraya bırakıyor. Kırmızı taş sistemleri için işe yarayacağı kesin!

Bu yeni özellikleri deneyebileceğiniz bir dünya örneği de mevcut! Denemek için hemen indirin: Kayıp Medeniyet

Diğer başlıklarımızı incelemek isterseniz; ServerKurma Haberler

Yorumlarınız size daha iyi hizmet verebilmemiz için çok önemli! Bu güncelleme hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşın!