fbpx

10 Etkili Yöntem İle CSGO Server Doldurma – CSGO Server Kiralama

10 Etkili Yöntem İle CSGO Server Doldurma – CSGO Server Kiralama

CSGO Server Kiralama Yaptınız ve  CSGO Serverınız Kalabalık Değil Mi ? 10 Etkili Yöntemi ile Csgo Server Doldurma Yazımızı Oku ve Serverını Oyuncu İle Doldur Nasıl mı ?

Evet counter strike global offensive serverınız için yararlı olabilecek konulardan bahsedeceğim. Konuların ana teması nasıl csgo serverınızın kişi sayısını artırmaya yönelik olacak. Eğer ServerKurma.COM dan csgo server aldıysanız veya bir csgo serverına sahipseniz mutlaka öğrenmeniz gereken konulardan bahsedeceğim. Eğer konuları dikkatli takip ederseniz csgo sunucunuzu rahatça doldura bilir tam kapasite 32/324/64 kişilik bir csgo servera sahip olabilirsiniz.

Bir oyun serverının reklamını yapmak gerçekten önemlidir. İlk defa server açtıysanız kimse sizi tanımıyordur ve serverınız bomboş olabilir. Nasıl dolduracağınızı bilmiyor olabilirsiniz. İşte bu noktada sizlere nasıl seferınızı full kapasite dolduracak yöntemlerden bahsedeceğim.

10 Etkili Yöntemi İle Csgo Server Doldurma

CSGO Server Kiralama Yaptınız ve  CSGO Serverınız Kimse Yok Mu ?

csgo-doldurma

Başlıca bahsedeceğim yöntemler:

  1. Server Listelerine serverınızı ekleme
  2. Tanınmış Sosyal medya hesaplarından Reklam Verme
  3. CSGO teamspeak sunucularından Klanlar ile Görüşme Yapma
  4. Csgo Youtuber ve Twitch yayıncıları ile iletişime geçme
  5. Csgo serverınızda Video Çekme
  6. Sosyal Medya Hesabı Açma ve Paylaşım Yapma
  7. CSGO sunucunuz için Web Sitesi Sitesi sahibi Olma
  8. Forumlarda CSGO serverınızı Paylaşma
  9. TeamSpeak Server Açma
  10. Kaliteli Yönetim Ekibi Oluşturma

 

Yukarda 10 yöntemi sıraladık. Bu Yöntemlerin detaylarını sizlerle paylaşacağım ve nasıl yapacağınızı anlatacağım. Eğer csgo serverınızın popüler olmasını herkes tarafından bilinmesini ve kalabalık oyuncunuz olmasını istiyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

1. Yöntem CSGO Server Listelerine serverınızı ekleme

csgo-server-listesi
csgo server listesi

Bir çok server sahibi ilk olarak serverlarını bilindik server listelerine kaydederler bunun sebebi bu sitelere her gün 100lerce oyuncu girmektedir. Eğer csgo serverınızı bu listelere eklerseniz bir çok oyuncu serverınızı buradan görebilir ve bir tıklama ile serverınıza bağlanabilir.

Tabi oraya server ekledikten sonra herşey bitmiyor. Bu sitelere csgo serverınızı eklerken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar var. Bu detayların en önemlisi o sitelere csgo serverınızı eklerken profesyonel bir banner ile eklemelisiniz. Oyuncuların dikkatini çekecek ve serverınızın özelliklerini gösterecek bir banner olmalı. Bunun yanında siteye mutla açıklama yazmalısınız. Açıklamada server kuralları ve detayları olmalıdır. Ekibinizden bahsederseniz iyi olur. İlgi çekici detaylar eklemeyi unutmayın.

En bilindik server listeme sitelerinden biriside gametrackerdır. Bu sitede csgo serverınızı listeleyebilirsiniz.

2. Yöntem Tanınmış Sosyal medya hesaplarından Reklam Verme

Sosyal medyanın etkisi günümüzde herkes tarafından bilinir. Facebook özellikle günde milyonlarca ziyaretçi sayesinde dünyanın en büyük sitelerinden birisidir. Bu büyük ortamda csgo serverınız kesinlikle olmalıdır. Bu yüzden tanınmış ve takipçi sayısı fazla olan sayfalara mutlaka üye olmalısınız. O sayfalarda csgo serverınızın detaylarını paylaşabilirsiniz. Sayfa admini ile iletişime geçip ücretlli şekilde reklam verebilirsiniz böylece bir çok yeni oyuncu kazanırsınız.

Facebook guruplarınıda unutmayın. Yazımız csgo server doldurma bilgilerini de sosyal medyada paylaşırsanız seviniriz.

3. Yöntem CSGO teamspeak sunucularından Klanlar ile Görüşme Yapma

Oyuncular arasında en çok kullanılan sesli görüşme programlarından birisi olan teamspeak 3 serverınızın reklamını yapabileceğiniz alanlardan bir tanesidir. Meşhur büyük TS3 serverlarına girebilir ve csgo oynayan klanlar ile tanışabilirsiniz. Onlarla birlikte csgo maçı atabilir ve kendi serverınıza davet edebilirsiniz. Her bir klan en az 5 kişiden oluşmaktadır. Bir davetinizle en az 5 oyuncu kazanabilirsiniz.

4. Yöntem Csgo Youtuber ve Twitch yayıncıları ile iletişime geçme

Bir çok oyuncu artık bir servera girmeden önce takip ettiği yayıncının hangi serverda oynadığına bakıyor. Bu yüzden eğer csgo serverınızın oyuncu sayısını artırmak istiyorsanız yayıncılar ile görüşüp serverınıza davet edebilirsiniz. Serverınza yayıncıları çekmenin en iyi yolu onlar yayında iken onlara serverınızın isminde bağış atabilirsiniz. Böylece hem yayıncının hemde izleyenlerin dikkatini üzerinize çekersiniz.

5. Yöntem Csgo serverınızda Video Çekme

Yayıncılar takip edenler internette bir çok csgo videosuda izliyorlar. Eğer csgo sunucunuzda güzel bir tanıtım videosu çekip internete yüklerseniz bir çok kişi sizin videonuzu izleyebilir ve serverınız hakkında bilgi sahibi olabilirler.  Tanıtım videolarını sosyal medyada da kullanabilirsiniz.

6. Yöntem Sosyal Medya Hesabı Açma ve Paylaşım Yapma

Mutlaka bir sosyal medya hesabınız olmalı. Facebook bunun için en iyi seçenektir. Hemen güzel bir banner ile bir sayfa açın ve tüm oyuncularınızı burada toplayın. Sabit bir duyuru yeriniz olur ve tüm haberlerinizi burada yayınlarsınız. csgo server doldurma işlemlerini yaptığınızda kalabalık kitleniz aynı şekilde sosyal medyada da olacaktır.

7. Yöntem CSGO sunucunuz için Web Sitesi Sitesi sahibi Olma

Eğer csgo serverınız için bir websiteniz varsa bu oyuncunun gözünde artı bir durumdur. Profesyonel olduğunuzu gösterir. Websitesi itibarınızı artırırken bir çok alanda işinizi kolaylaştırır. Bağışlarınızı ve Vip satışlarınızı siteniz üzerinden yapabilirsiniz.

8. Yöntem Forumlarda CSGO serverınızı Paylaşma

CSGO serverınız hakkında güzel bir tanıtım yazısı hazırlayın ve bu yazınızı türkiyenin en büyük forumlarında csgo bölümde konu açarak tanıtımını yapınız. Böylece server arayanlar sizleri rahatça bulabilir.

9. Yöntem TeamSpeak Server Açma

Csgo serverınız var ve bir sürüde oyuncunuz olacak bunlar için bir ortama ihtiyacınız var. En hızlı şekilde bir tane csgo serverınız için Ts3 serverı açın ve gelecekler için durabilecekleri ortamı hazır ediniz. TS3 sunucunuzda diğer oyunlar için de oda açınız ve her giriş yapan kendisine özel oda açabilsin. Bu şekilde bir hizmet verirseniz bir çok kişi sizi tanıyacak ve ilerde belki oyuncunuz olacaktır.  Hemen ServerKurma.COM da Teamspeak 3 Server Kirala.

10. Yöntem Kaliteli Yönetim Ekibi Oluşturma

csgo-ekip

Bir oyun serverı için olması gereken en önemli özelliklerden biriside kaliteli yönetim ekibidir. Eğer ekibiniz iyi ise sizi herkes sever ve tavsiye eder. Yeni gelecek her oyuncu için bir yetkili olmalı ve onlarla ilgilenen kişiler olmalı bu sayede gelenler ortamın ne kadar iyi olduğunu fark edebilirler. Ekibiniz kalitenizi gösterir bunu unutmayın. Ekibe önem vermelisiniz.

Sonuç olarak sizler ne kadar emek verirseniz csgo sunucunuz o kadar kaliteli olur. Kaliteli oyun serverlarıda her zaman en kalabalık olanlardır. 10 yöntemi başarılı şekilde takip ederseniz sizlerde kaliteli ve dolu bir csgo serverına sahip olabilirsiniz. csgo server doldurma yazımızın detay kısmı bitmiştir.

Eğer sizlerde CSGO server kiralama ile sunucu sahibi olmak istiyorsanız ServerKurma.COM ekibi sizlere her türlü yardımcı olur. Hemen server sahibi olmak için : CSGO Server Kiralama

Daha önce server kiraladıysanız ve CSGO server ayarları için : CSGO Rehberleri 

CSGO Server plugin dosyaları için: CSGO Server Plugin Yardım

CSGO Server hakkında teknik destek için : CSGO Server Yardım

Yazımız Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Eğer aklınıza takılan bir soru varsa aşağıdaki yorum kısmını kullanarak bizlere sorabilirsiniz.

Aklınıza Takılan bir şey olursa yazmaktan çekinmeyiniz.

Tags: , , , , , , , ,

1 thought on “10 Etkili Yöntem İle CSGO Server Doldurma – CSGO Server Kiralama

Leave a Reply

Your email address will not be published.