fbpx

Güncel Kalabalık CSGO Server Listesi Bulma Yöntemi

Güncel Kalabalık CSGO Server Listesi Bulma Yöntemi

Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Güncel Kalabalık CSGO Server Listesi Nasıl Bulunur Hakkında Bilgiler Vereceğim. Server arayışlarınız Son Buldu 🙂

Güncel Kalabalık CSGO Server Listesi Nasıl Bulunur ?

 

güncel kalabalık csgo server listesi
güncel kalabalık csgo server listesi

Counter Strike Global Offensive oyunu için bir çok server bulunamktadır. Her gün yeni bir server açılıyor dersek abartmış olmayız. Oyuncular kendi serverlarını açıp rahat bir oyun ortamı kuruyorlar. Bazen yayıncılarda kendi serverlarını açıyorlar tabi onların amacı rahatça video çekmek için bir ortama sahip olmaları. Piyasada bir sürü csgo serverı olduğunu öğrendiniz şimdi asıl soru geliyor Hangi server kaliteli ?

 

Kaliteli csgo server için arama yapmanız gerekiyor. Yada daha önce orada oynamış biriyle iletişime geçip server hakkında bilgi alabilirsiniz. En hızlı öğrenme yolu yayıncıları takip ederek yapabilirsiniz. Yayıncılar her gün csgo videolarını kanallarına yüklüyorlar. youtube.com a girip csgo jailbreak veya csgo fun server yazdığınızda bir çok video bulacaksınız. Buradaki videoları izleyerek yayıncıların oynadığı serverlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Kaliteli csgo server bulmanın diğer bir yoluda en kalabalık serverlara bakmaktan geçer. Genelde en kalabalık serverlar yıllardır açık oldukları için bir çok oyuncu tarafından tercih edilir. Sizlerde size göstereceğimiz sitelerden csgo server listesinde arama yaparak en kalabalık serverları bulabilirsiniz. Kalabalık serverların bir dezavantajı bazen o kadar kalabalık oluyor ki girmek için sırada beklemeniz gerekiyor. Bunun için server sahipleri vip satışları yapıyorlar. Bu satışlar sayesinde serverlarının masraflarını ödüyorlar. Vip satın alarak sizlerde bekleme yapmadan serverlara giriş yapabilirsiniz.

Şimdi ana konuya gelelim nasıl server bulacağız ?

Counter Strike Server Listesi Nasıl Bulunur GÜNCEL

İnternette aradığınızda bir çok csgo server sitesi bulabilirsiniz tabi bunların bazıları sizleri yanlış yönlendirebilir bu yüzden sizlere bu yazıyı hazırladık. Yukarıda nasıl kaliteli csgo server bulacağınızı da anlattık şimdi server avını anlatacağım.

En meşhur server liste sitelerinden game tracker ı kullanmayı göstereceğim. Bu siteye giriş yapın http://www.gametracker.com/search/csgo/TR/ . Gördüğünüz gibi türkiyedeki en iyi csgo sunucularını buradan bulabilirsiniz.

Sıralama olarak kalabalıkları önce sıralayın böylece boş serverlar listede gözükmez. Aşağıdaki resimde ki örneğe bakabilirsiniz.

güncel kalabalık csgo server listesi
güncel kalabalık csgo server listesi

Servera girmek için JOIN  yazısına tıklamanız yeterlidir.

Counter Strike Server Listesi olayınıda gördünüz ve kaliteli bir serverda buldunuz bundan sonrası eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor.

Bir daha ki yazımızda görüşmek üzere…

Sizlerinde beğendiği serverlar varsa yorum olarak aşağıya yazabilirsiniz.

Tags: ,

2 thoughts on “Güncel Kalabalık CSGO Server Listesi Bulma Yöntemi

Leave a Reply

Your email address will not be published.