fbpx

GTA 5 Server Kiralama

GTA 5 Server Kiralama

Çeşitli oyunlarda hizmet veren firmamız bir yenilikle daha karşınızda; GTA 5 Server Kiralama ServerKurma.Com güvencesiyle Türkiye’de!

gta-5-server-kurma

 

Çıktığı günden beri çılgınlar gibi oynanan GTA 5 oyunu kendi Online serverı üzerinden hala günümüzde oynanmaya devam ediyor. Fakat kendi GTA 5 Serverımızı kiralamak istersek ne yazık ki geçtiğimiz günlere kadar bir şey yapamıyorduk. ServerKurma.com bu sorunun çözümünü uzun uğraşlar sonunda buldu!
GTA 5 Server Kiralama - Serverkurma.com

GTA 5 Zevkli mi ki?

Sayısız saatlerimizi başında geçirdiğimiz Grand Theft Auto serisinde belki de en çok vaktimizi SAMP yani San Andreas Multiplayer serverlarında geçirdik. GTA Online serverında da durum bu şekildeydi. Şu ana kadar “GTA 5’ten sıkıldım.” diyen kimseyi biz duymadık, sanmıyoruz ki siz de duymuş olun. Gerekse grafikleri, gerekse oynanışı gerekse bol bol amerikan mizahını içinde barındıran bu oyun başına oturunca kalkamadığınız türden. Durum böyle olunca haliyle GTA 5 Server Kiralama fikri hepimize cazip geliyor.

 

Benim bağlantım çok iyi değil, yavaş olur mu?

Serverkurma.com olarak birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple serverlarımızın hepsi Türkiye’de bulunmakta, haliyle de bağlantı yavaşlığı problemi en düşük seviyeye indirgenmiştir. Pek çok oyundaki serverlarımızda olduğu gibi GTA 5 Server Kiralama hizmetimizde de en düşük pingi hedef alarak hizmet vermekteyiz. Hala kuşkusu olanlar için de buyrun fotoğrafımız;

GTA 5 Server Kiralama

 

Orjinal hesabım yok, Girebilir miyim?

Serverlara bağlanmak için herhangi bir üyeliğe ihtiyacınız yoktur. Rahatça serverlara bağlanabilirsiniz.

 

Gelin; bu ilk’in parçası olun. GTA 5 Server Kiralama teklifi vermek için tıklayın!

Tags: , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published.