ArkSurvival
CSGO
Rust
Unturned
MineCraft
HurtWorld

Ark Survival Evolved oyununu oynamak için nasıl güçlü bir bilgisayar gerekiyorsa serverlar içinde güçlü bir server altyapısı gerekir. Ark Survival Evolved server kiralama yaparak serverkurma tarafından güçlü serverınızın yanında güçlü oyun paneline de sahip olabilirsiniz. Serverı satın aldıktan sonra ne yapacağım ? demenize hiç gerek yok çünkü sizler için hazırladığımız Yardımcı Rehberleri ve Teknik Destek Forumunu kullanarak server taraflı yapacağınız herşeyin açıklayıcı detaylarını bulabilirsiniz.

Counter-Strile Global Offensive oyunu hemen her bilgisayarda çalışıyor olabilir fakat bunun sebebi oyuncuların bilgisayarlarını yormamak için çoğu şeyin server bilgisayarına yıkılmasıdır. CS:GO için Güçlü bir server bilgisayarı ve bunun yanında server yönetimini kolaylaştıracak admin paneli ile oyuna hükmedin!  Serverı satın aldıktan sonra sizler için hazırladığımız Yardımcı Rehberleri ve Teknik Destek Forumunu kullanarak serverla ilgili merak ettiğiniz her şeyin açıklayıcı detaylarını bulabilirsiniz.

RUST sürekli gelişen bir oyun ve tabi ki sürekli gelişen bir server gerekmektedir. Bütün ayarlarınızı kolayca yapabileceğiniz performansı yüksek bir serverla buna ayak uydurmak mümkün! ServerKurma olarak fonksiyonel ve hızlı panelimiz ve performansı yüksek serverlarımız ile hizmetimizden gurur duyuyoruz. Satış sonrası sorularınız için Yardımcı Rehberleri ve Teknik Destek Forumu aradığınız tüm cevapları bulabileceğiniz yerlerdir.

Unturned çoğu karışık bir çok ayarı olan bir oyun. Kafanız karışmasın; ServerKurma Paneli hizmetinizde! Serverınızın ayarlarını kolayca değiştirin, oyununuzu güncelleyin veya mod ve eklentiler yükleyin. Server sizin, seçim sizin. İşinizi daha da kolaylaştırabilmek adına sizin için yazılan Yardımcı Rehberleri veya Teknik Destek Forumu bu konuda kesinlikle yardımcı olacaktır.

Minecraft oyununun işlemci dostu olmadığını hepimiz biliyoruz. Bir de 200 minecraft çalıştıran bir bilgisayar düşünün… Bu nedenle serverlarımızı özenle tasarladık. Asla kasma veya ping yaşatmaz. Ve bu servera istediğinizi rahatça yapabilmeniz için de ServerKurma paneli hizmetinizdedir! Server taraflı her türlü bilgiyi Yardımcı Rehberleri veya Teknik Destek Forumundan kolayca alabilirsiniz.

Hurtworld geniş arazileri ve tatlı grafikleriyle çok çekicidir fakat serverlar sizi yarı yolda bırakabilir. Biz bırakmayız. Serverlarımız tam kapasitede dahi kesintisiz hizmet verebilicek şekilde ayarlanmış olup kontrol paneliyle size tam yetki vererek istediğiniz Hurtworld serverına bugün sahip olabilirsiniz! Tam istediğiniz gibi olmadıysa hemen Teknik Destek Forumu veya Yardımcı Rehberlere göz atın!

Mesaj At
1
Close chat
Merhabalar; Bizleri Ziyaret Ettiğiniz İçin Teşekkürler. Hemen Bizlere Mesaj gönderebilirsiniz.

Başlat

Ücretsiz Oyun Serverı Kazanmak Ister misin ?
Hemen Çekilişe Katıl Profesyonel Oyun Serverı Kazan !!!
NOT: Kazandığınızda Oyun Server Bilgileri E-mail Adresinize Gönderilecektir.