Geri İade Koşulları

Soru 1 : İade koşullarınız nelerdir ?
Cevap : https://serverkurma.com sayfasından satın aldığınız Alan adı, SSL sertifikası, cPanel, DirectAdmin, LiteSpeed, Tasarım, Sunucu Destek ve Sunucu hizmetleri hariç, Hosting[Reseller, Web, Radyo, SEO] hizmetlerimizin 7 gün içinde sorgusuz %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadır. Alan adı tescilleri otomatik olarak ICANN ve METU tarafından yapıldığı için , iade söz konusu değildir.Mobil ödeme ile yapılan alışverişler de para iadesi ödeme tarihinden 50 gün sonra yapılmaktadır.

Vds, VPS, Oyun sunucuları (rust,ark survival,unturned ,mta, minecraft, counter strike, warz, warinc ve sonradan eklenen tüm sunucu çeşitleri) hiç bir şart ve koşulda geri iade yapılamaz. Sunucu çalıştığı sürece arkadaşlarınızla aranızda olan anlaşmazlıklar, oyunu yönetemiyor olmanız, oyunun zor gelmesi, canınızın sıkılması gibi problemler iade koşulları arasında değildir.

Vds, VPS, Oyun sunucuları saldırı, web sitesi saldırısı, http, tcp, udp, flood, sync flood, loic, low orbit ion cannon ve buna benzer programların çalıştırılması, saldırı amaçlı kullanılması tamamen yasaktır, tespiti durumlarda sistem kapatılır ve para iadesi yapılmaz.

Verilen vds’lere, dedicated makinelere https://serverkurma.com’dan habersiz çeşitli amaçlar için sunucu kurmanız, sunucuyu kullanarak satış yapmanız yasaktır, hiç bir şart ve koşulda sunucuları farklı amaçlar için kullanamazsınız,örneğin ts3 sunucusu, vpn sunucusu, proxy sunucusu açıp kişisel bazda satış yapamazsınız.
Satın alan kişi, kişiler ve firmalar bu şartları kabul etmiş sayılır.

Soru 2 : İptal koşullarınız nelerdir ?
Cevap : https://serverkurma.com sayfasından aldığınız hizmetlerin iptali için kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapmanız ve paketi iptal seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Bir sonraki ay hesabınız için fatura oluşturulmayacaktır .

Soru 3 : Garanti koşulları nelerdir ?
Cevap : Kullanım sözleşmesinde , garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır. Bu sayfaya ulaşmak için tıklayınız.

Uyarı ve koşullar ile ilgili olarak aklınıza takılan soruları destek@serverkurma.com adresine yazabilirsiniz.

Mesaj At
1
Close chat
Merhabalar; Bizleri Ziyaret Ettiğiniz İçin Teşekkürler. Hemen Bizlere Mesaj gönderebilirsiniz.

Başlat

Ücretsiz Oyun Serverı Kazanmak Ister misin ?
Hemen Çekilişe Katıl Profesyonel Oyun Serverı Kazan !!!
NOT: Kazandığınızda Oyun Server Bilgileri E-mail Adresinize Gönderilecektir.